28.11.2017

Подяка АО “Артіус” за успішну співпрацю та значний внесок в організацію заходу Джо Діспензи «Сила підсвідомості. Розкрийте свої надможливості!». Сподіваємося на подальше плідне партнерство і бажаємо процвітання! 

Ольга Редзюк,
Директор Olerom group

22.01.2016

СКУ, Спортивний комітет України, Артіус клієнти, клієнти юрфірми, юридична консультація АртіусКолектив «Світ юридичних послуг» надає нам послуги зі спортивного права вже кілька років. Зокрема, це укладення контрактів зі спортсменами та персоналом, організація та супроводження спортивних заходів, вирішення різних завдань по ходу роботи Комітету. Загалом – повне юридичне обслуговування. Приємно спілкуватися з такими професіоналами, оскільки знаєш, що ніякі юрпроблеми як сніг на голову не впадуть. До речі, хочемо привітати колектив з ребрендінгом! Бажаємо АО «Артіус» успішного розвитку, спортивного азарту і, звичайно ж, перемог!

Олександр Мандрик,
Перший віце-президент Спортивного Комітету України
22.01.2016

Артіус, юридична консультація, Артіус клієнти, юристи КиївМи з адвокатами АО «Артіус» (раніше – ЮК «Світ юридичних послуг») з першого дня, оскільки користуємося послугами абонентського юробслуговування. І роботою команди задоволені. Податкові перевірки, вирішення спірних питань за договорами, згладжування конфліктів із замовниками – ми б на вирішення подібних юридичних питань витрачали в рази більше часу. Добре, що для цього у нас є «своя» юркомпанія.

Михайло Білобородий,
Директор охоронної компанії «Орлан»
22.01.2016

Артіус, Артіус відгуки, Артіус клієнти, відгуки юристЗ юристами компанії працюємо вже більше 4 років. Пройшли разом через все – від реєстраційних органів і важких контрагентів до судових розглядів. Знаємо, що вони відмінно орієнтуються в критичних ситуаціях, здатні швидко запропонувати шляхи вирішення проблеми. Знають, як позиціонувати себе в роботі з держструктурами, що не раз допомагало. Готові при необхідності працювати 24/7. Надійність і людяність – те, за що цінуємо нашу співпрацю. Сподіваємося на подальшу успішну спільну роботу.

Олександра Лялько,
Директор ТД «Азаріс»
22.01.2016

ВРР, рада реанімації, клієнт Артіус, Артіус відгукиЯ радий, що ми свого часу звернулися саме в цю компанію. Комунікабельні люди, які знають свою справу, оперативність і якість послуг на виході, жодних юридичних проблем з нашою громадською діяльністю. Приємно, що хлопці не стоять на місці і фірма розвивається. Бажаємо, щоб у «Артіуса» все було так само успішно і професійно. Сподіваюся, що наша співпраця буде продовжуватися і міцніти.

Віталій Крилюк,
Керівник ВГО «Всеукраїнська рада реанімації
та екстреної медичної допомоги»