ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ


Юристи компанії проконсультують з будь-яких питань, що Вас цікавлять. Для Вашої зручності юридична консультація може бути надана:

 • по телефону – просто зателефонуйте за одним з наших номерів, або замовте дзвінок і Вам зателефонують;
 • онлайн – заповніть форму консультації на сайті – Ви отримаєте професійну відповідь на своє запитання якнайшвидше;
 • по skype – якщо потрібна термінова консультація або просто так зручніше, ви можете проконсультуватися з юристом у скайпі;
 • в офісі – найкомфортніше буде зустрітися в офісі компанії, оскільки атмосфера дозволить максимально швидко розібратися у вашій проблемі;
 • на виїзді – ми часто зустрічаємося з клієнтами у них або на нейтральній території, якщо ситуація вимагає – ми будемо максимально мобільні.

Ви можете задати питання за будь-якою з практик:

Вартість Безкоштовна консультація по телефону!
Поділитися:

Поширені запитання:

1. Які послуги зі спортивного права ви надаєте?

Спортивне право – досить гнучка галузь, тому обсяг послуг, які надають «спортивні» юристи залежить від запитів клієнтів. Юристи в сфері спортивного права займаються вирішенням будь-яких питань, які виникають у спортсменів, тренерів, вболівальників, менеджерів і т.д. Супровід спортивного бізнесу, організація спортивних заходів, підготовка спортивних контрактів – всім цим займаються юристи зі спортивного права.

Так юристи зі спортивного права АО «Артіус» здійснюють наступне:

 • консультування спортсменів, тренерів, агентів, спортивних організацій з питань спортивного права;
 • консультації з питань, що стосуються використання заборонених речовин (допінг-контроль);
 • юридична допомога спортивним клубам і спортивним школам;
 • реєстрація спортивної організації, підготовка установчих та локальних документів (статутів, регламентів, положень, договорів, наказів і т.д.);
 • спортивні контракти між спортсменами і клубами (федераціями): підготовка та аналіз, врегулювання суперечностей;
 • юридичний супровід при організації та проведенні спортивних заходів;
 • консультації з охорони комерційних прав у сфері спорту;
 • юридична підтримка спонсорства у сфері спорту, розробка спонсорських угод;
 • вирішення спорів між клубами та гравцями, медіація;
 • представлення інтересів в судах, арбітражних спортивних колегіях і в органах спортивних федерацій у спорах, пов’язаних зі спортивною діяльністю;
 • захист інтересів спортсменів та тренерів, інших працівників сфери спорту в трудових спорах (виплата компенсацій, працевлаштування, страхові виплати).

2. Навіщо адвокат під час виборів?

Виборчий процес несе в собі масу ризиків як для кандидатів, так і для виборців. Дуже часто виникають питання дотримання законності його учасниками. Наприклад, вас не внесли у виборчі списки, вам з якихось причин не дають проголосувати, ви помітили фальсифікації на ділянці тощо.

Для кандидатів все ще складніше, оскільки в процесі передвиборної гонки дуже велику кількість нюансів юридичного характеру потрібно тримати під контролем. Для цього в штабі кандидата або партії обов’язково повинен бути адвокат. Він і за дотриманням строків простежить, і з нахабними журналістами поспілкується, і від неправомірних дій правоохоронців вас захистить. А в крайньому випадку – допоможе оскаржити результати виборів і домогтися перевиборів.

Юристи АО «Артіус» здійснюють правове забезпечення виборчого процесу, надаючи такі послуги:

 • реєстрація політичних партій та громадських організацій;
 • юридична підтримка кандидата на всіх етапах виборчого процесу (реєстрація, передвиборна агітація, захист честі, гідності, ділової репутації кандидата, спілкування зі ЗМІ, повний супровід в день виборів, моніторинг порушень та оскарження результатів);
 • представлення інтересів суб’єктів виборчого процесу в суперечках з виборчими комісіями, в тому числі ЦВК, і в судах;
 • консультації в сфері виборчого законодавства;
 • проведення навчальних інструктажів, підготовка правових довідок для різних суб’єктів виборчого процесу (члени комісій, спостерігачі, довірені та уповноважені особи);
 • інші послуги в сфері виборчого процесу за індивідуальною домовленістю.
Юридична консультація

Юридичні питання виникають в нашому житті щодня. Купівля побутової техніки, продаж нерухомості, оформлення банківського рахунку, порушення ПДР – всі ці моменти вимагають юридичних знань. Щось більше, щось менше. І звертатися за допомогою до юристів не тільки можна а й треба! Адже краще уберегтися від помилки, ніж потім її виправляти.

Юридична консультація в Києві – це по суті бесіда клієнта з адвокатом або юристом, в ході якої юрист отримує загальну картину проблеми, яку потрібно вирішити, і пропонує клієнту можливі шляхи виходу з неї. Причому деколи питання може бути нескладне і за декілька хвилин телефонної розмови для клієнта вийде безкоштовна консультація адвоката.

Швидкий пошук
Новини практики

ЮРИСТИ ПРАКТИКИ
Іван КРАСНОВ
Старший партнер, адвокат
СТАТТІ ЗА ТЕМОЮ
БІОМЕТРИЧНИЙ ПАСПОРТ: ЯК ОФОРМИТИ, ДЕ І НАВІЩО
10.06.2016
Навіщо потрібні українцям закордонні біометричні паспорти, які переваги надають, де і як їх можна оформити та скільки коштуватимуть «біо» документи - юридичну консультацію надає юрист АО "Артіус" Катерина Дудник.
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТВАРИН РІЗНИМИ ВИДАМИ ТРАНСПОРТУ
12.10.2016
Чи можна перевозити домашніх тварин у громадському транспорті, як саме, чи потрібно додатково оплачувати проїзд улюбленця, які ветеринарні документи необхідні, чи можуть вам заборонити їхати з собакою? Які загалом права маєте Ви та Ваша домашня тварина, - роз'яснює юрист АО "АРТІУС" Катерина Дудник.
Всі статті