ПРЕДСТАВНИЦТВО В СУДІ

представництво в суді, адвокат, Артіус, адвокат Київ, захист в суді, суд, консультація юриста, написання вимог, мирова угода

Юристи «Артіус» надають такі послуги з вирішення спорів:

  • аналіз ситуації та пошук шляхів вирішення конфлікту;
  • досудове вирішення спорів (написання претензій чи вимог, укладення мирової угоди);
  • підготовка процесуальних документів для подачі в суд;
  • безпосереднє представлення інтересів клієнта в суді, власний адвокат;
  • супровід примусового виконання судових рішень.

Успішне вирішення спору залежить від своєчасного звернення за професійною допомогою. Не чекайте, поки Ваші опоненти підготуються до судового засідання краще, ніж Ви.

Вартість Безкоштовна консультація по телефону!
Поділитися:

Поширені запитання:

1. Чи реально вирішити проблему в досудовому порядку?

Як показує досвід, не завжди варто звертатися до суду. Особливо після підвищення ставок судового збору. У багатьох випадках набагато легше домовитися з вашим працівником, дружиною або контрагентом без судової тяганини.

Крім того, якщо в подальшому справа таки дійде до суду, то сторона, яка намагалася вирішити суперечку в досудовому порядку, зможе розраховувати на лояльність судді (за наявності підтверджуючих документів). Така практика все частіше зустрічається сьогодні в судах.

При професійному врегулюванні переговорів досягти консенсусу в досудовому порядку цілком реально. Якщо, звичайно, сторони налаштовані на мирне вирішення конфлікту.

2. Як виграти справу в суді?

Щоб виграти справу в суді – потрібно перш за все звернутись за допомогою до кваліфікованого юриста. Для пересічного українця найбільша помилка – покладатись на власні сили. Адже адвокат – такий же спеціаліст як лікар чи інженер: він чудово розбирається у тому, що робить. У нього немає страху, сумнівів чи покладання на удачу. Юрист чітко знає, що зробити, щоб врятувати Вас! Не чекайте останнього моменту…

3. Скільки коштує звернутись в суд?

Вартість звернення до суду залежить від декількох факторів: інстанції та підсудності вашої справи, предмета та характеру спору та вартості послуг юриста. Щодо перших чотирьох характеристик, то виходячи з них розраховується судовий збір. З 1 вересня 2015 року розмір судового збору було суттєво піднято, тому розраховуйте, що подання позовної заяви до суду потягне додаткові чималі витрати.

Перш за все розмір збору залежить від характеру вашого спору – майновий він чи немайновий. Якщо ви звертаєтесь в суд з приводу майна/грошей/товару – того, що можна оцінити та доторкнутись, наприклад, хочете повернути борг, то спір майновий. Якщо ж хочемо зобов’язати когось вчинити певні дії (або, навпаки, припинити їх вчинення), до прикладу, визнати договір недійсним, розлучитись, зобов’язати підрядника виконати роботи – то немайновий. Далі розмір судового збору залежить від того, хто його подає – фізична чи юридична особа.

Наприклад, ви як фізична особа подаєте позовну заяву майнового характеру – потрібно буде сплатити 1 відсоток ціни позову, але не менше 0,4 та не більше 5 розмірів мінімальної зарплати, тобто від 551,2 грн. до 6890 грн. Якщо ж ви юридична особа, то збір зростає – 1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1378 грн. (1 мінімалка станом на 01.01.2016 року). При цьому верхньої межі для юросіб немає, і в разі спорів щодо значних сум коштів збір також буде суттєвим. Щодо позовної заяви немайнового характеру: фізична особа платитиме 551,2 грн., а юридична – 1378 грн.

4. Рішенням суду питання не закінчується: чому потрібен адвокат після суду?

Як показує практика, судовим рішенням справа не закінчується. Навіть якщо ви виграли справу і рішення суд прийняв на вашу користь. Адже його ще потрібно реалізувати в життя. У цей момент починається виконавче провадження.

Повірте, боржник навряд чи сам побіжить у банк сплачувати вам борг. Процес виконання судового рішення може затягнутись на досить довгий час. І аби повернути свої гроші чи добитись виконання інших дій, які визначив суд, потрібно тримати на контролі процедуру виконавчого провадження. Ми знаємо, як вплинути на виконавця, аби в результаті залишитись в виграші. Адвокат контролюватиме вашу справу не лише в суді, а до моменту виконання судового рішення.

Судовий захист

У вас проблеми? Потрібен судовий захист? Ви звернулися за адресою. Адвокат АО “Артіус” готовий представити ваші інтереси на будь-якому етапі вирішення спору в цивільній, господарській, кримінальній справі, а також справі про адміністративне правопорушення. Ми маємо досвід позитивного вирішення таких суперечок, як у вас. Готові не спати, якщо буде така необхідність. І ви повинні знати головне – 85% судових рішень за участю наших юристів приймається на користь наших клієнтів.

Представництво в суді ми здійснюємо за такими категоріями суперечок:

• податкові спори (оскарження дій і рішень податківців)
• спори про захист прав споживачів;
• трудові спори;
• спори, що виникають з договірних правовідносин;
• суперечки у зв’язку зі стягненням заборгованості, супровід процедури банкрутства;
• корпоративні спори;
• спори у сфері інтелектуальної власності;
• захист у кримінальних справах;
• спори, пов’язані із захистом честі, гідності та ділової репутації;
• спори у сфері надання фінансових послуг;
• спори у сфері страхових правовідносин;
• суперечки щодо нерухомого майна або майнових прав на таке майно, у тому числі, пов’язані з приватизацією;
• спори з органами Міністерства доходів і зборів України, включаючи податкові та митні;
• захист інтересів клієнтів у спорах з органами державної влади про отримання спеціальних дозволів та інших узгоджень для ведення бізнесу;
• адміністративні спори, у тому числі з питань дотримання антимонопольного законодавства;
• інші суперечки.

Наскільки підняли ставки судового збору?

1 вересня 2015 року набули чинності законодавчі зміни стосовно судового збору. З цього моменту багато що змінилося. Приміром, ставки судового збору диференціюються залежно від суб’єктів звернення до суду: юридична особа, фізична особа – підприємець, фізична особа. Причому, юрособа та ФОП оплачують судовий збір за завищеними ставками.

Наприклад, банк звертається до суду з позовом про стягнення з особи 400000 грн. неоплаченого кредиту. Для подання позовної заяви потрібно заплатити судовий збір розміром 6000 грн. Припустимо, в результаті розгляду справи суд стягнув суму боргу, хоча були підстави для відмови в позові (наприклад, банк пропустив строк позовної давності). Щоб оскаржити таке рішення боржнику банку необхідно заплатити 6600 грн. судового збору. А при переході справи в касаційну інстанцію збір буде ще більше – 7200 грн.

Швидкий пошук
Новини практики

ЮРИСТИ ПРАКТИКИ
Іван КРАСНОВ
Старший партнер, адвокат
СТАТТІ ЗА ТЕМОЮ
«ПРОБЛЕМИ» ПРОБЛЕМНИХ ЗАБОРГОВАНОСТЕЙ
29.02.2016
Проблемні заборгованості - ще той головний біль учасників господарських відносин. Часом ні якісні договори, ні судові рішення не гарантують повернення боргів. Але ж кревні чесно зароблені гроші нікому «дарувати» не хочеться. Тому варто знати нюанси виконавчого провадження та його прогалини, яких на жаль не так вже й мало.
Всі статті