ПОДАТКОВЕ ПРАВО


У рамках податкової практики юристи компанії надають наступні послуги з податкового права:

 • створення підприємств і їх подальша юридична підтримка з питань оподаткування;
 • податкові консультації;
 • податковий аудит;
 • отримання статусу платника ПДВ;
 • отримання статусу платника єдиного податку;
 • підтвердження статусу неприбутковості;
 • захист бізнесу під час податкових перевірок;
 • оскарження рішень податкової;
 • представництво в судах – послуга «податковий адвокат».
Вартість Безкоштовна консультація по телефону!
Поділитися:

Поширені запитання:

1. Що робити якщо прийшла перевірка?

До початку перевірки необхідно зробити:

 • уважно ознайомитися із службовим посвідченням перевіряючого. Там повинні бути ПІБ, фото, посада та назва підрозділу, підпис керівника з розшифруванням, номер документа, печатка підрозділу;
 • запам’ятати або записати інформацію, хоча б прізвище;
 • дізнатися підстави перевірки;
 • терміново викликати свого юриста і не робити ніяких дій до його приїзду, особливо не допускати перевіряючих до документів.

2. Чи реально судитися з податковою?

Так, це цілком реально. Як показує статистика, прийняття рішень на користь платника податків – не рідкість, особливо якщо ваші інтереси представляє професійний юрист. Візьмемо, приміром, Окружний адміністративний суд міста Києва. З 1278 справ щодо оскарження податкових рішень по всіх видах податків, розглянутих за 6 місяців 2015 року, задоволено 836. Тобто 65% рішень було прийнято на користь платників податків, хоча скарги частіше подають податківці.

3. Чому варто залучити податкового адвоката?

Сьогодні відносини українського бізнесу з податковою досить своєрідні. Підприємці намагаються заробляти гроші, розвивати свою справу і при цьому, за можливості, економити на податках. Податкові органи в свою чергу несуть тягар поповнення держбюджету і максимально використовують для цього бізнес. В такій ситуації отримати в результаті перевірки акт, що виявив порушення, та знайти в повідомленні-рішенні кругленьку суму дорахування податків нескладно.

Аби убезпечити себе від подібних ризиків, просто необхідно мати свого податкового адвоката. Цього вимагають реалії. Постійне співробітництво з юристами в результаті обходиться набагато дешевше, ніж сплата нарахованих податкових штрафів. Адвокат зможе забезпечити максимальну обмеженість дій податківців при перевірці, системно проаналізувати отримані від податкової вимоги та зекономити ваші гроші. Адже, як показує практика, не завжди потрібно платити – рішення оскаржити цілком реально. Це зможуть наші адвокати з податкових спорів!

Податкове право

Кожен суб’єкт підприємницької діяльності на сьогоднішній день знаходиться в зоні ризику. Бо в будь-який момент до нього може прийти податкова, або інша перевіряюча інстанція. І тоді потрібно бути готовим «тримати оборону» під час податкової перевірки. Якщо не зустріти їх правильним чином, то потім треба буде захищати свої порушені інтереси вже в суді. А це з підвищенням ставки судового збору справа не з дешевих.

Випадки спорів в яких фігурували різні місцеві податкові 2015 року ніяк не зменшились. Навпаки. Спори з перевіряючими органами, в тому числі податковою і фініспекцією (КРУшниками), виникають дуже часто. Причина тому – нестримне бажання держави поповнити держбюджет. Таке ось податкове свавілля. Більшість конфліктів з ними типові. Якщо знати, що робити, говорити, писати, а що краще приховати – то вирішити їх не так вже і складно. Досвід показує, що цілком реально.

Крім того, всім, хто цінує власні гроші, радимо провести на підприємстві грамотний податковий аудит. Він дозволить оцінити кожну вашу господарську операцію з точки зору оподаткування та запропонувати варіанти економії фінансів. При цьому все – в рамках закону.

Швидкий пошук
Новини практики

ЮРИСТИ ПРАКТИКИ
Іван КРАСНОВ
Старший партнер, адвокат
СТАТТІ ЗА ТЕМОЮ
НЕПРИБУТКОВІ ОРГАНІЗАЦІЇ ПЛАТИТИМУТЬ ПОДАТКИ
17.10.2016
Усім неприбутковим організаціям потрібно терміново підтвердити свій статус неприбутковості, інакше їх виключать з Реєстру неприбуткових організацій. Ми допоможемо зробити все швидко!
ПЕРЕВІРЯЮЧІ НА ПОРОЗІ: ЩО РОБИТИ І ЯК З НИМИ СПІЛКУВАТИСЬ
29.06.2016
Як же поводитися з тими, хто заявився до вас на перевірку, - прості і банальні правила згадує адвокат, партнер, керівник практики податкового права Адвокатського Об'єднання «Артіус» Іван Краснов.
«ПРОБЛЕМИ» ПРОБЛЕМНИХ ЗАБОРГОВАНОСТЕЙ
29.02.2016
Проблемні заборгованості - ще той головний біль учасників господарських відносин. Часом ні якісні договори, ні судові рішення не гарантують повернення боргів. Але ж кревні чесно зароблені гроші нікому «дарувати» не хочеться. Тому варто знати нюанси виконавчого провадження та його прогалини, яких на жаль не так вже й мало.
Всі статті