КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО


Адвокати АО «Артіус» професійно відстоюють інтереси клієнтів у кримінальному судочинстві:

 • захист сторони у кримінальному провадженні;
 • розробка тактики і стратегії захисту підозрюваного, обвинуваченого чи підсудного;
 • здійснення заходів для звільнення осіб з-під варти;
 • збір доказів, підготовка процесуальних документів;
 • супровід при проведенні слідчих дій (обшук, виїмка, допит та ін.);
 • підготовка, подання позову у кримінальних справах, участь у судових засіданнях;
 • оскарження дій уповноважених осіб, оскарження вироків;
 • зняття арешту та повернення майна, відновлення порушених прав;
 • контроль виконання судових рішень;
 • захист бізнесу від тиску з боку правоохоронних органів: правовий аналіз можливих кримінально-правових ризиків та побудова системи з їх нейтралізації, консультування персоналу;
 • консультації та допомога за Законом Савченко.
Вартість Безкоштовна консультація по телефону!
Поділитися:

Поширені запитання:

1. Що робити, якщо проти мене порушили кримінальне провадження?

Тобто, що робити, якщо на вас відкрили справу? Перш за все, звернутись до адвоката. На жаль, сьогоднішні реалії такі, що ефективно захистити себе без участі захисника майже неможливо. Адже у правоохоронних органів є роки досвіду з обвинувачення та пошуку доказів. І гідно відповісти їм зможе тільки досвід адвокатів, які знають не лише, як захистити клієнта, а ще й як боротись з «методами» правоохоронців.

2. Що робити, якщо мене викликали свідком по справі?

Не треба думати, що якщо ви досі не маєте статусу підозрюваного, то й переживати немає за що. На сьогоднішній день перетворитися на підозрюваного – справа кількох хвилин. Захистити себе можна лише маючи адвоката, навіть якщо Ви перебуваєте в якості свідка.

На допит можуть викликати будь-кого. І навіть якщо Ви не зробили нічого протизаконного або навіть уявлення не маєте з приводу чого Вас викликали, підтримка адвоката необхідна. Ви повинні чітко усвідомлювати можливі ризики допиту, надання тих чи інших документів та пояснень. Треба вміти ставити себе на місце правоохоронців і передбачити їхні кроки при розслідуванні. Такий рівень захисту можуть надати лише адвокати.

3. Мою кримінальну справу передали до суду: що робити?

Участь на стадії судового розгляду – особливий етап захисту інтересів клієнта. Звісно, якщо Ви звернулись до адвоката ще на стадії досудового слідства, останньому буде легше відстояти Ваші законні права. Однак, навіть якщо Ви запросили захисника вже в суді, цілком можливо відновити свої порушені права та отримати необхідне судове рішення.

Судовий розгляд – особлива стадія. Важлива кожна дрібниця. Необхідно ретельно готуватись до допиту кожного свідка, вміти представити свою лінію захисту та підкріпити все доказово. Більше того, треба вміти проаналізувати докази супротивника та передбачити його тактику і стратегію для вжиття контрзаходів.

Пам’ятайте, що нічого не втрачено, доки суд не проголосив вирок! Але і тоді шансів на успіх більше, ніж достатньо, якщо поряд з вами професіонал.

4. Чи є шанси довести мою невинуватість?

Шанси є, і вони більші, ніж Ви думаєте! Справа в тому, що держава, діє вона законно чи навпаки, обмежена нормами діючого законодавства, які можна поєднати принципом «дозволено те, що написано» (ч.2 ст.19 Конституції України). В той же час фізична чи юридична особа приватного права діє за принципом «дозволено те, що не заборонено». Будь-яка посадова особа правоохоронного органу діє за усталеною роками практикою. Ми ж звикли діяти нестандартно, відпрацьовуючи кожен ймовірний сценарій, прораховуючи можливі дії правоохоронців, результати таких дій та попереджати негативні наслідки від зловживань правоохоронних органів. Адвокати АО «Артіус» працюють саме для того, щоб ваші права були захищені.

Не забувайте, що в Конституції (ст..62) закріплена презумпція невинуватості: особа не може вважатись винуватою до тих пір, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. Навіть якщо Ви винні – це ще треба довести. Шанси є завжди!

5. Скільки це коштує?

Вартість послуг адвоката у кримінальній справі залежить від кожної конкретної ситуації: об’єму необхідної роботи, кількості документів по справі, складності положення клієнта, етапу, на якому зараз знаходиться розслідування і т.д. Назвати ціну за послуги Вам зможуть лише після особистої зустрічі та хоча б поверхневого вивчення ситуації. Вартість години роботи адвоката АО «Артіус» коштує від 800 грн. Екстрені виїзди, зокрема на допити, затримання тощо, оцінюються окремо.

6. Що таке «Закон Савченко» і чому він важливий для ув’язнених?

«Закон Савченко» коротко можна звести до наступної формули: «1 день в СІЗО за 2 дні в тюрмі». Тобто один день перебування особи в ізоляторі тимчасового утримання зараховується як два дні позбавлення волі. Фактично строк ув’язнення особи зменшується. Причому застосовується дана норма як до осіб, що перебувають під вартою на даний момент, так і до тих, хто вже відбуває покарання в місцях позбавлення волі.

Даний документ було прийнято в кінці 2015 року, і вже близько 50 тисяч засуджених скористались можливістю скоротити строк ув’язнення та достроково вийти на свободу. Юристи АО «Артіус» проконсультують, а також допоможуть подати клопотання (апеляційну скаргу) і домогтись зарахування строків за законом Савченко.

Швидкий пошук
Новини практики

ЮРИСТИ ПРАКТИКИ
СТАТТІ ЗА ТЕМОЮ
ЗАКОН САВЧЕНКО – ЗРАДА ЧИ ПЕРЕМОГА?
17.06.2016
Суть змін, які вніс у ККУ Закон Савченко полягає у наступній формулі: «1 день в СІЗО за 2 дні в тюрмі». Тобто один день попереднього ув’язнення особи зараховується як два дні позбавлення волі. Що це означає і коли повинно бути застосоване, роз'яснює адвокат АО "Артіус" Володимир Фурман.
Всі статті