Про компанію

Досвід – це найкращий критерій і гарант якості, а ми захищаємо інтереси клієнтів вже близько 10 років. Створивши у 2008 році юридичну компанію «Світ юридичних послуг», яка спеціалізувалася виключно в держзакупівлях, ми не зупинилися на цьому, а активно розвивали різні галузі юридичних послуг. Як результат, у 2015 році створили Адвокатське Об’єднання «Артіус». 11 листопада 2015 року – наш другий день народження.
Виталий Мацелюх адвокат Артиус

«Таке рішення було прийнято нашою командою юристів не дарма. Зараз бізнес, технології й саме суспільство розвивається бурхливими темпами, тому компанії, які хочуть залишатися на ринку послуг, теж повинні розвиватися. В один момент я побачив, що моя команда виросла, юристи досягли певного рівня і їм стало тісно в рамках ЮК «Світ юридичних послуг». Ми з партнерами, колегами обговорили наші плани, успіхи та можливості, і вирішили зробити крок вперед. Так почався ребрендінг…» – розповідає керуючий партнер АО «Артіус» Віталій Мацелюх.

Що для нас АО Артиус логотип«Артіус»? Назва, логотип та слоган компанії створювалися досить довго, адже вони повинні щось означати для кожного з команди, нести в собі цінності компанії, бути сучасними та ідейними. У перекладі з лат. «арт» – мистецтво, «іус» – право. Відповідно, наш слоган – мистецтво захисту «art of protect». Що стосується логотипу, то тут все також просто. Спочатку це був щит, як символ захисту, а потім ми трансформували його в літеру «А», першу літеру нашого імені.

Чи змінилося щось, крім назви? Безсумнівно, змінилися ми. Збільшився наш досвід, зміцнилася команда, ми стали сприймати захист Ваших прав більш особистісно, а до держорганів ставитися більш критично. Ми знаємо свої й Ваші права, знаємо, що відповідати перевіряючим, як переконати суддю і як виграти тендер. Ми не обіцяємо – ми просто робимо те, що вміємо робити найкраще.

Основні напрямки роботи «Артіус»:

 • Захист бізнесу;
 • Податкові спори;
 • Державні закупівлі.

Крім того, до нас часто звертаються з питань сімейних суперечок, суперечок з контрагентами за договорами, кримінального та спортивного права.

Чому Вам вигідно співпрацювати з нами:

 • АО «Артіус» – це 10 років в держзакупівлях;
 • АО «Артіус» – це близько 4500 проведених і 2000 виграних торгів;
 • АО «Артіус» – це 240 виграних судових спорів;
 • АО «Артіус» – це надійність і спокій під час перевірок держорганів.

Місія Компанії – перетворити процес юридичного захисту в Україні з «вирішення будь-якими методами» в «мистецтво захисту».

Наша головна цінність – це наші співробітники та клієнти, тому принципи АО «Артіус» такі:

 • Пунктуальність – строки, що обумовлюються з клієнтами, дотримуються з бездоганною точністю.
 • Відповідальність – всі побажання клієнта будуть втілені у вигляді готових рішень.
 • Індивідуальність – досвід говорить про те, що в роботі з клієнтами неможливий шаблонний підхід, так як кожна проблема та її рішення є унікальними.
 • Ентузіазм – ми любимо те, що робимо, і це підтверджує позитивний результат.